Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy w ogólnopolskim konkursie historycznym „Olimpus”, uzyskując bardzo wysokie lokaty w klasyfikacji krajowej. Paweł Golik z klasy 4a uplasował się na 9. miejscu w Polsce, Antoni Dziatosz z klasy 4a zajął 8. miejsce, natomiast Adam Radosiewicz z klasy 5b osiągnął znakomity wynik, zajmując 4. miejsce w kraju. Osiągnięcia te są powodem do szczególnej dumy, ponieważ zostały zdobyte w rywalizacji obejmującej uczestników z całej Polski. Stanowią one potwierdzenie wysokiego poziomu wiedzy historycznej naszych uczniów, a także efekt ich systematycznej pracy, zaangażowania i wytrwałości w rozwijaniu swoich zainteresowań. Warto podkreślić, że konkurs „Olimpus” przeprowadzany jest z podziałem na poziomy odpowiadające poszczególnym klasom, co oznacza, że wyniki naszych uczniów zostały osiągnięte w rywalizacji z rówieśnikami realizującymi ten sam etap edukacyjny. Tym bardziej cieszy fakt, że znaleźli się oni w ścisłej krajowej czołówce uczestników ze swoich grup wiekowych. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom oraz życzymy im kolejnych sukcesów edukacyjnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki konsekwencji, sumienności i pasji do zdobywania wiedzy będą oni w przyszłości osiągać równie imponujące wyniki.