Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Rada Pedagogiczna

  • p.  dyrektor Małgorzata Patoleta - język polski

  • p.  wicedyrektor Monika Pasternak - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

  • p.  Joanna Wesołowska – oddział przedszkolny

  • p.  Aleksandra Oska – oddział przedszkolny

  • p.  Violetta Granosik - edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Agnieszka Szczepaniak – edukacja wczesnoszkolna, język polski

  • p.  Bogusława Skonieczka – edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Małgorzata Wolniakowska – edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Ilona Radek – edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Beata Lemańska - edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Karolina Ambroszczyk - edukacja wczesnoszkolna
  • p.  Katarzyna Synoradzka - edukacja wczesnoszkolna, biblioteka, świetlica

  • p.  Paulina Kubacka - edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Martyna Wyrzykowska - edukacja wczesnoszkolna

  • p.  Bogumiła Ziąbka - język polski

  • p.  Mirosława Pełczyńska – język polski

  • p.  Jolanta Mistrzak - język polski

  • p.  Jolanta Seta – matematyka

  • p.  Małgorzata Krajewska - matematyka

  • p.  Małgorzata Grabek - matematyka, informatyka

  • p.  Monika Plewińska - matematyka, informatyka

  • p.  Magdalena Puchalska - język angielski

  • p.  Anna Pieprzowska - Jankowska - język angielski

  • p.  Justyna Chorębała - język angielski

  • p.  Monika Górska - język angielski

  • p.  Monika Jaskółka - język angielski

  • p.  Paulina Sadowska - język niemiecki

  • p.  Ewelina Czyżykowska - chemia, biologia

  • p.  Magdalena Kwiatkowska - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

  • p.  Elżbieta Leder-Zielińska - przyroda, biologia

  • p.  Agnieszka Pacyniak - fizyka

  • p.  Patryk Wojciechowski - historia, wos

  • p.  Julita Kwiatkowska - Głuszek - muzyka, plastyka

  • p.  Malwina Albiniak - muzyka, plastyka

  • p.  Artur Belter- wychowanie fizyczne

  • p.  Łukasz Wijata- wychowanie fizyczne

  • p.  Mateusz Olborski- wychowanie fizyczne

  • p.  Katarzyna Lis – religia

  • p.  Ewa Czachorowska - religia

  • p.  Barbara Majewska – świetlica, geografia

  • p.  Monika Gonciarz - geografia

  • p.  Zdzisław Pełczyński - technika, informatyka, wos, edukacja dla bezpieczeństwa

  • p.  Katarzyna Szewczyk - nauczyciel wspierający

  • p.  Agnieszka Turek -wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe

  • p.  Patryk Sztelak -pedagog

  • p.  Klaudia Paradowska - świetlica

  • p.  Roman Bednarski – świetlica

Data dodania: 2020-06-22 15:47:14
Data edycji: 2020-09-02 16:46:30
Ilość wyświetleń: 689

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Nasze sukcesy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sukcesami.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook