Stypendia Summer Dying Loud

Szanowni Rodzice,

Ruszamy z kolejną edycją Funduszu Stypendialnego Summer Dying Loud dla uzdolnionych artystycznie dzieci z terenu gminy Aleksandrów Łódzki! Bez względu na to, czy rysujesz, grasz na instrumencie, śpiewasz, tańczysz, rzeźbisz, czy piszesz wiersze… chcemy poznać Was wszystkich i wspomóc Wasz rozwój artystyczny. Wierzymy, że inwestycja w pasje dzieci ma największy sens.

Fundusz Stypendialny Summer Dying Loud powołaliśmy w 2021 roku. Bazując na zbiórkach publicznych organizowanych przez Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne prowadzonych w trakcie trwania festiwalu Summer Dying Loud udało nam się wesprzeć rozwój artystyczny 57 dzieci z terenu naszej gminy!

W zeszłym roku ponownie przeprowadziliśmy zbiórkę publiczną podczas 14. edycji Summer Dying Loud. Dzięki rekordowej frekwencji i otwartości fanów festiwalu udało nam się zebrać niemal 41 000 zł!

To teraz czas na podział funduszy, które posłużą do zakupienia przedmiotów i usług związanych z rozwojem artystycznym dzieci. Kto może ubiegać się o stypendium? Mogą z niego skorzystać uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych do 18. roku życia, którzy są mieszkańcami Gminy Aleksandrów Łódzki. Zgłoszeń mogą natomiast dokonywać osoby pełnoletnie: dyrektorzy szkół, nauczyciele, dyrektorzy i kadra instytucji kultury lub placówki wychowania pozaszkolnego oraz rodzice – a więc ci wszyscy, którzy najlepiej znają dziecko i jego potrzeby. Zatem do dzieła! Porozmawiajcie z dziećmi i wspólnie wybierzecie formę stypendium, która byłaby najbardziej przydatna w rozwinięciu ich pasji artystycznej. Następnie w ich imieniu złóżcie wniosek. Możecie to zrobić w terminie do 8 marca. Wypełniony formularz należy dostarczyć do jednej ze szkół podstawowych działających na terenie miasta, bądź gminy lub do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Aleksandrów Łódzki (plac Kościuszki 4).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Tomaszem Barszczem, pomysłodawcą i koordynatorem Funduszu Stypendialnego Summer Dying Loud
(tel. 603350204 lub e-mail: t.barszcz@aleksandrow-lodzki.pl)

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod adresem

Data dodania: 2024-03-06 20:03:17