Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Podsumowanie konkursów i olimpiad

Podsumowanie konkursów i olimpiad

 

 

 

    20 grudnia w naszej szkole odbył się apel, na którym podsumowaliśmy konkursy i olimpiady, które odbyły się w tym semestrze. Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

Leon Kaszuba ostatni etap Olimpiady Historycznej, kolejny etap konkursu kuratoryjnego z historii.

Marek Górka – 2 etap Olimpiady Historycznej.

 

Konkurs "Komiks na podstawie przeczytanej książki"

1. Magdalena Stępora 2a

2. Amelia Sokołowska 3c

3. Zofia Gąsior 1a

 

1. Gabriela Molak 8c

2. Igor Kotala 5b

3. Zofia Łaska 6a

Konkurs ,,Mój pluszowy Miś"

I miejsce Antonina Juszczak grupa 0b

II miejsce Ina Wojciechowska klasa Ib

III miejsce Ignacy Maciejewski grupa 0b

 

Szkolny Typer

Tymon Jankowski 8a

Franek Chmielnicki 5b

Franek Kucina 8a

 

Mistrz Języka Angielskiego

Anna Walczak 1b

Adam Deskiewicz 1b

Lena Turbińska 1b

Smuklerz Filip 2a

Adela Fidos 2b

Wojtek Goduński 2b

Aleksander Gębura 2a

Hanna Piotrowicz 2b

Adam Radosiewicz 2b

Małgorzata Kłos 3c

Szymon Majewski 3b

Aleksander Baliński 3c

Leon Paździor 3a

Matylda Sawoniuk 3c

Kacper Smoliński 3a

Mokrosiński Tomasz 4a

Krasowiak Agata 4a

Julian Kręgiel 4b

Weronika Fidos 4c

Jurgielewicz Jakub 4b

Wiktor Glessman 4c

Marcel Trochanowski – Pytka 4c

Adam Żydak 4b

Natalia Bielska 4 b

Dominik Kucharczyk 4c

Maksymilian Statkowski 4c

Zofia Jasitczak 4b

Klara Jóźwiak 5a

Bińkowski Igor 5b

Hanna Sawoniuk 5a

Laura Leek 5a

Zalega Adam 5b

Dominika Michalak 5a

Stankowski Kacper

Stanisław Milewski 5b

Franciszek Chmielnicki 5b

Hubert Aleksandrzak 6c

Anna Jachymiak 6c

Zuzanna Stawicka 6a

Nowak Antoni 6b

Zwierzchowski Oliwier 6b

Lena Chałupa 6c

Remiszewski Mikołaj 6b

Grudzińska Lena 6b
Izabela Szyjakowska 6c

Gębura Nadia 6b

Tarnowski Oskar 6b

Julia Kuczyńska 7a

Marcel Statkowski 7a

Adrian Grzesiek 7b

Jakub Zalega 7b

Maksymilian Syguła 7b 

Maja Bitner 8c

Antonina Lewińska 8c

Milena Pietrzak 8b

Wojciech Piaszczyński 8d

Eryk Kowalski 8d

Jan Sztaudynger 8d

Kryspian Lipiec 8d

Franciszek Banach 8c

Wiktoria Kamińska 8c

Alicja Leek 8a

Natasza Jarzębińska 8d

Maciej Prachowski 8c

Gabriela Molak 8c

Wiktor Gałus 8c

Oliwier Gradowski 8c

 

Data dodania: 2022-12-20 19:56:19
Data edycji: 2022-12-20 20:44:22
Ilość wyświetleń: 202

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Sukcesy sportowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sukcesami.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook