Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 8a

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 WDŻwR Agnieszka Turek 8
2 8.25 - 9.10 j. angielski Magdalena Puchalska 12
3 9.20 - 10.05 matematyka Małgorzata grabek 16
4 10.15 - 11.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
5 11.15 - 12.00 wf Artur Belter g2
6 12.15 - 13.00 historia Patryk Wojciechowski 14
7 13.10 - 13.55 geografia Barbara Majewska 14
8 14.05 - 14.50 j. niemiecki Paulina Sadowska-Wilczyńska 16
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 biologia Magdalena Kwiatkowska 11
2 8.25 - 9.10 fizyka Monika Dudzic 8
3 9.20 - 10.05 j. angielski Magdalena Puchalska 17
4 10.15 - 11.00 j. polski Bogumiłą Ziąbka 14
5 11.15 - 12.00 wf Artur Belter g1
6 12.15 - 13.00 religia Sławomir Baranowski 8
7 13.10 - 13.55 matematyka Małgorzata Grabek 16
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 historia Patryk Wojciechowski 8
3 9.20 - 10.05 matematyka Małgorzata Grabek 13
4 10.15 - 11.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
5 11.15 - 12.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
6 12.15 - 13.00 wf Artur Belter g1
7 13.10 - 13.55 godz. wychowawcza Małgorzata Grabek 16
8 14.05 - 14.50 chemia Monika Dudzic 11
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 wos Emilia Jurkiewicz 8
3 9.20 - 10.05 wf Artur Belter g2
4 10.15 - 11.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
5 11.15 - 12.00 chemia Monika Dudzic 11
6 12.15 - 13.00 informatyka Piotr Jedlina kom
7 13.10 - 13.55 matematyka Małgorzata Grabek 16
8 14.05 - 14.50 fizyka Monika Dudzic 12
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
2 8.25 - 9.10 religia Sławomir Baranowski kom
3 9.20 - 10.05 matematyka Małgorzata Grabek 16
4 10.15 - 11.00 edukacja dla bezpieczeństwa Zdzisław Pełczyński 12
5 11.15 - 12.00 j. niemiecki Paulina Sadowska-Wilczyńska 12
6 12.15 - 13.00 j. angielski Magdalena Puchalska 12
7 13.10 - 13.55 wos Emilia Jurkiewicz 16
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      
Data dodania: 2023-10-05 19:26:53
Data edycji: 2024-01-18 16:28:13
Ilość wyświetleń: 406

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej