Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 7c

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 matematyka Izabela Marciniak 13
3 9.20 - 10.05 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
4 10.15 - 11.00 chemia Monika Dudzic 11
5 11.15 - 12.00 biologia Magdalena Kwiatkowska 12
6 12.15 - 13.00 j. niemiecki Paulina Sadowska-Wilczyńska kom
7 13.10 - 13.55 plastyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 6
8 14.05- 14.50 fizyka Monika Dudzic 11
9 15.00 - 15.45 informatyka Piotr Jedlina kom
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 fizyka Monika Dudzic 8
2 8.25 - 9.10 j. polski Bogumiła Ziąbka 15
3 9.20 - 10.05 j. niemiecki Paulina Sadowska-Wilczyńska 6
4 10.15 - 11.00 matematyka Małgorzata Grabek 12
5 11.15 - 12.00 j. angielski Renata Roglaska 13
6 12.15 - 13.00 wf Artur Belter g1
7 13.10 - 13.55 geografia Barbara Majewska kom
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05 geografia Barbara Majewska 11
4 10.15 - 11.00 matematyka Izabela Marciniak 12
5 11.15 - 12.00 historia Patryk Wojciechowski 11
6 12.15 - 13.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 12
7 13.10 - 13.55 biologia Magdalena Kwiatkowska 6
8 14.05 - 14.50 wf Artur Belter g1
9 15.00 - 15.45 doradztwo zawodowe Agnieszka Turek 15
10 15.55 - 16.40 doradztwo zawodowe Agnieszka Turek 15

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. angielski Renata Roglaska 14
2 8.25 - 9.10 wf Artur Belter g1
3 9.20 - 10.05 matematyka Izabela Marcicniak 16
4 10.15 - 11.00 chemia Monika Dudzic 13
5 11.15 - 12.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
6 12.15 - 13.00 historia Patryk Wojciechowski 16
7 13.10 - 13.55 religia Sławomir Baranowski 14
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 godz. wychowawcza Bogumiła Ziąbka 14
3 9.20 - 10.05 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
4 10.15 - 11.00 j. angielski

Renata Roglaska

13
5 11.15 - 12.00 matematyka Izabela Marciniak 13
6 12.15 - 13.00 religia Sławomir Baranowski 14
7 13.10 - 13.55 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 8
8 14.05 - 14.50 w-f Artur Belter g1
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Data dodania: 2023-10-05 19:03:40
Data edycji: 2024-01-18 16:27:33
Ilość wyświetleń: 317

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej