Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 7b

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 religia Sławomir Baranowski 11
2 8.25 - 9.10 j. angielski Justyna Chorębała 8
3 9.20 - 10.05 chemia Monika Dudzic 11
4 10.15 - 11.00 matematyka Izabela Marciniak 13
5 11.15 - 12.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
6 12.15 - 13.00 biologia Magdalena Kwiatkowska 12
7 13.10 - 13.55 informatyka Piotr Jedlina kom
8 14.05- 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. niemiecki Paulina Sadowska-Wilczyńska 6
2 8.25 - 9.10 wf Mateusz Olborski g2
3 9.20 - 10.05 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
4 10.15 - 11.00 geografia Barbara Majewska 8
5 11.15 - 12.00 matematyka Izabela Marciniak 12
6 12.15 - 13.00 historia Patryk Wojciechowski 14
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
3 9.20 - 10.05 historia Patryk Wojciechowski 8
4 10.15 - 11.00 wf Mateusz Olborski g2
5 11.15 - 12.00 matematyka Izabela Marciniak 13
6 12.15 - 13.00 godz. wychowawcza Patryk Wojciechowski 6
7 13.10 - 13.55 fizyka Monika Dudzic 11
8 14.05 - 14.50 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 16
9 15.00 - 15.45 religia Sławomir Baranowski 13
10 15.55 - 16.40      

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 j. niemiecki Paulina Sadowska-Wilczyńska 16
3 9.20 - 10.05 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
4 10.15 - 11.00 j. angielski Justyna Chorębała 12
5 11.15 - 12.00 wf Mateusz Olborski g2
6 12.15 - 13.00 matematyka Izabela Marciniak 13
7 13.10 - 13.55 plastyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 11
8 14.05 - 14.50 doradztwo zawodowe Agnieszka Turek 15
9 15.00 - 15.45 doradztwo zawodowe Agnieszka Turek 15
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 biologia Magdalena Kwiatkowska 12
3 9.20 - 10.05 matematyka Izabela Marciniak 13
4 10.15 - 11.00 j. polski Bogumiła Ziąbka 14
5 11.15 - 12.00 wf Mateusz Olborski g2
6 12.15 - 13.00 geografia Barbara Majewska 6
7 13.10 - 13.55 j. angielski Justyna Chorębała 13
8 14.05 - 14.50 chemia Monika Dudzic 11
9 15.00 - 15.45 fizyka Monika Dudzic 11
10 15.55 - 16.40      
Data dodania: 2023-10-05 18:44:36
Data edycji: 2024-01-18 16:27:03
Ilość wyświetleń: 298

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej