Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 6b

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. polski Małgorzata Patoleta 14
2 8.25 - 9.10 technika Zdzisław Pełczyński 15
3 9.20 - 10.05 religia Sławomir Baranowski 8
4 10.15 - 11.00 wf Artur Belter g1
5 11.15 - 12.00 matematyka Jolanta Seta 13
6 12.15 - 13.00      
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.40      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 j. angielski 1/2 / j. angielski 2/2 Magdalena Puchalska/Justyna Chorębała 17/12
3 9.20 - 10.05 wf Artur Belter g1
4 10.15 - 11.00 biologia Magdalena Kwiatkowska 11
5 11.15 - 12.00 j. polski Małgorzata Patoleta 14
6 12.15 - 13.00 matematyka Jolanta Seta 11
7 13.10 - 13.55 historia Patryk Wojciechowski 14
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 matematyka Jolanta Seta 14
7 13.10 - 13.55 j. polski Małgorzata Patoleta 8
8 14.05 - 14.50 j. angielski 1/2 / informatyka 2/2 Magdalena Puchalska/Piotr Jedlina 16/kom
9 15.00 - 15.45 wf Artur Belter g1
10 15.55 - 16.40 informatyka 1/2 / j. angielski 2/2 Piotr Jedlina/Justyna Chorębała kom/6

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 j. polski Małgorzata Patoleta 14
7 13.10 - 13.55 matematyka Jolanta Seta 8
8 14.05 - 14.50 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 11
9 15.00 - 15.45 plastyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 11
10 15.55 - 16.40 godz. wychowawcza Barbara Majewska 13

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00 historia Patryk Wojciechowski 8
5 11.15 - 12.00 w-f Artur Belter g1
6 12.15 - 13.00 j. polski Małgorzata Patoleta 13
7 13.10 - 13.55 religia Sławomir Baranowski 14
8 14.05 - 14.50 geografia Barbara Majewska 8
9 15.00 - 15.45 j. angielski 1/2 / j. angielski 2/2 Magdalena Puchalska/Justyna Chorębała 12/13
10 15.55 - 16.40      

 

Data dodania: 2023-10-05 17:25:51
Data edycji: 2024-01-19 00:50:23
Ilość wyświetleń: 330

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej