Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 6a

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 biologia Magdalena Kwiatkowska 11
3 9.20 - 10.05 j. angielski 1/2 / j. angielski 2/2 Justyna Chorębała/Magdalena Puchalska 6/12
4 10.15 - 11.00 matematyka Jolanta Seta 8
5 11.15 - 12.00 j. polski Kalina Pierzgalska 15
6 12.15 - 13.00 wf Artur Belter g2
7 13.10 - 13.55 historia Patryk Wojciechowski 15
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. angielski 1/2 / j. angielski 2/2 Justyna Chorębała/Magdalena Puchalska 12/17
2 8.25 - 9.10 godz. wychowawcza Kalina Pierzgalska 14
3 9.20 - 10.05 j. polski Kalina Pierzgalska 15
4 10.15 - 11.00 wf Artur Belter g1
5 11.15 - 12.00 matematyka Jolanta Seta 11
6 12.15 - 13.00      
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 j. polski Kalina Pierzgalska 15
7 13.10 - 13.55 wf Artur Belter g1
8 14.05 - 14.50 matematyka Jolanta Seta 14
9 15.00 - 15.45 informatyka 1/2/j. angielski 2/2 Piotr Jedlina/Magdalena Puchalska kom/12
10 15.55 - 16.40 plastyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 16

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 j. polski Kalina Pierzgalska 15
7 13.10 - 13.55 j. angielski 1/2 / informatyka 2/2 Justyna Chorębała/Piotr Jedlina 13/kom
8 14.05 - 14.50 religia Sławomir Baranowski 14
9 15.00 - 15.45 geografia Barbara Majewska 13
10 15.55 - 16.40 WDŻwR Agnieszka Turek 15

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 matematyka Jolanta Seta 11
2 8.25 - 9.10 historia Patryk Wojciechowski 15
3 9.20 - 10.05 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 11
4 10.15 - 11.00 religia Sławomir Baranowski 15
5 11.15 - 12.00 j. polski Kalina Pierzgalska 17
6 12.15 - 13.00 technika Zdzisław Pełczyński 11
7 13.10 - 13.55 w-f Artur Belter g1
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      
Data dodania: 2023-10-05 17:01:44
Data edycji: 2024-01-19 01:01:18
Ilość wyświetleń: 208

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej