Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 5c

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 technika Zdzisław Pełczyński 15
2 8.25 - 9.10 j. angielski Renata Rogalska 16
3 9.20 - 10.05 historia Patryk Wojciechowski 24
4 10.15 - 11.00 wf Łukasz Wijata g2
5 11.15 - 12.00 matematyka Monika Szandrocha kom
6 12.15 - 13.00 j. polski Jolanta Mistrzak 6
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05 basen - 1/2 Łukasz Wijata b
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00 religia Sławomir Baranowski kom
6 12.15 - 13.00 biologia Magdalena Kwiatkowska 24
7 13.10 - 13.55 j. polski Jolanta Mistrzak 6
8 14.05 - 14.50 matematyka Monika Szandrocha 13
9 15.10 - 15.45 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 15
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 j. angielski Renata Rogalska 16
3 9.20 - 10.05 w-f Łukasz Wijata g1
4 10.15 - 11.00 j. polski Jolanta Mistrzak 6
5 11.15 - 12.00 j. polski Jolanta Mistrzak 6
6 12.15 - 13.00 godz. wychowawcza Zdzisław Pełczyński 8
7 13.10 - 13.55 Matematyka Monika Szandrocha 13
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 informatyka Zdzisław Pełczyński kom
2 8.25 - 9.10 matematyka Monika Szandrocha 13
3 9.20 - 10.05 religia Sławomir Baranowski 8
4 10.15 - 11.00 wf Łukasz Wijata g2
5 11.15 - 12.00 historia Patryk Wojciechowski 6
6 12.15 - 13.00 j. polski Jolanta Mistrzak 12
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00 basen - 2/2 Łukasz Wijata b
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 matematyka Monika Szandrocha 16
7 13.10 - 13.55 j. angielski Renata Rogalska 15
8 14.05 - 14.50 plastyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 6
9 15.00 - 15.45 geografia Barbara Majewska 8
10 15.55 - 16.40 godz. wychowawcza Zdzisław Pełczyński 8
Data dodania: 2023-10-05 16:41:03
Data edycji: 2024-01-19 01:18:01
Ilość wyświetleń: 180

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej