Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 5b

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 8
7 13.10 - 13.55 matematyka Jolanta Seta 13
8 14.05 - 14.50 geografia Barbara Majewska 14
9 15.00 - 15.45 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 14
10 15.55 - 16.40 wf Mateusz Olborski g1

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05 basen - 2/2 Mateusz Olborski b1
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 15
6 12.15 - 13.00 j. angielski Renata Rogalska kom
7 13.10 - 13.55 matematyka Jolanta Seta 11
8 14.05 - 14.50 religia Sławomir Baranowski 8
9 15.00 - 15.45 technika Zdzisław Pełczyński 14
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 j. polski Mirosława Pełczyńska 17
3 9.20 - 10.05 godz. wychowawcza Mirosława Pełczyńska 17
4 10.15 - 11.00 j. angielski Renata Rogalska 15
5 11.15 - 12.00 wf Mateusz Olborski g1
6 12.15 - 13.00 biologia Magdalena Kwiatkowska kom
7 13.10 - 13.55 matematyka Jolanta Seta 14
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. polski Mirosława Pełczyńska 17
2 8.25 - 9.10 j. angielski Renata Rogalska 14
3 9.20 - 10.05 wf Mateusz Olborski g1
4 10.15 - 11.00 historia Patryk Wojciechowski kom
5 11.15 - 12.00 religia Sławomir Baranowski 17
6 12.15 - 13.00 matematyka Jolanta Seta 8
7 13.10 - 13.55 WDŻwR Agnieszka Turek 15
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 j. polski Mirosława Pełczyńska 17
2 8.25 - 9.10 matematyka Jolanta Seta 11
3 9.20 - 10.05 historia Patryk Wojciechowski 15
4 10.15 - 11.00 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 11
5 11.15 - 12.00 informatyka Piotr Jedlina kom
6 12.15 - 13.00 basen - 1/2 Mateusz Olborski b1
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Data dodania: 2023-10-05 00:22:24
Data edycji: 2024-01-19 01:33:19
Ilość wyświetleń: 326

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej