Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 5a

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 matematyka Izabela Marciniak 16
7 13.10 - 13.55 j. polski Mirosława Pełczyńska 8
8 14.05 - 14.50 historia Patryk Wojciechowski 8
9 15.00 - 15.45 wf Mateusz Olborski g1
10 15.55 - 16.40 plastyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 14

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00 basen - 2/2 Mateusz Olborski b
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 matematyka Izabela Marciniak 13
7 13.10 - 13.55 j. polski Mirosława Pełczyńska 15
8 14.05 - 14.50 historia Patryk Wojciechowski 11
9 15.00 - 15.45 religia Sławomir Baranowski 8
10 15.55 - 16.40      

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 geografia Barbara Majewska 11
2 8.25 - 9.10 j. angielski Monika Górska 13
3 9.20 - 10.05 matematyka Izabela Marciniak 14
4 10.15 - 11.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 18
5 11.15 - 12.00 biologia Magdalena Kwiatkowska 12
6 12.15 - 13.00 basen - 1/2 Mateusz Olborski b
7 13.10 - 13.55      
8 14.10 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 technika Zdzisław Pełczyński 12
3 9.20 - 10.05 j. polski Mirosława Pełczyńska 17
4 10.15 - 11.00 wf Mateusz Olborski g1
5 11.15 - 12.00 matematyka Izabela Marciniak 13
6 12.15 - 13.00 godz. wychowawcza Mateusz Olborski 6
7 13.10 - 13.55 j. angielski Monika Górska 2
8 14.05 - 14.50 informatyka Piotr Jedlina kom
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 matematyka Izbela Marciniak 13
2 8.25 - 9.10 muzyka Julita Kwiatkowska-Głuszek 6
3 9.20 - 10.05 wf Mateusz Olborski g2
4 10.15 - 11.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 17
5 11.15 - 12.00 religia Sławomir Baranowski 14
6 12.15 - 13.00 j. angielski Monika Górska kom
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      
Data dodania: 2023-10-04 23:58:57
Data edycji: 2024-01-19 10:46:17
Ilość wyświetleń: 210

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej