Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji 4c

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10 WDŻwR Agnieszka Turek 6
3 9.20 - 10.05 przyroda Magdalena Kwiatkowska 15
4 10.15 - 11.00 j. angielski Justyna Chorębała 6
5 11.15 - 12.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 8
6 12.15 - 13.00 matematyka Monika Szandrocha 13
7 13.10 - 13.55 wf Artur Belter g2
8 14.10 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00      
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 15
7 13.10 13.55 wf Artur Belter g1
8 14.05 - 14.50 religia Katarzyna Lis 16
9 15.00 - 15.45 matematyka Monika Szandrocha 13
10 15.55 - 16.40 historia Patryk Wojciechowski 11

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15      
2 8.25 - 9.10      
3 9.20 - 10.05      
4 10.15 - 11.00 basen - 1/2 Artur Belter b
5 11.15 - 12.00      
6 12.15 - 13.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 21
7 13.10 - 13.55 informatyka Piotr Jedlina kom
8 14.05 - 14.50 matematyka Monika Szandrocha 13
9 15.00 - 15.45 j. angielski Justyna Chorębała 6
10 15.55 - 16.40 technika Zdzisław Pełczyński 14

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 matematyka Monika Szandrocha 13
2 8.25 - 9.10 godz. wychowawcza Justyna Chorębała 15
3 9.20 - 10.05 j. angielski Justyna Chorębała 12
4 10.15- 11.00 j. polski Mirosława Pełczyńska 8
5 11.15 - 12.00 basen - 2/2 Artur Belter b
6 12.15 - 13.00      
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 7.30 - 8.15 muzyka Julita Kwiatkowska Głuszek 6
2 8.25 - 9.10 religia Katarzyna Lis 21
3 9.20 - 10.05 j. polski Mirosława Pełczyńska 17
4 10.15 - 11.00 przyroda Magdalena Kwiatkowska 6
5 11.15 - 12.00 plastyka Julita Kwiatkowska Głuszek 11
6 12.15 - 13.00 wf Artur Belter g1
7 13.10 - 13.55      
8 14.05 - 14.50      
9 15.00 - 15.45      
10 15.55 - 16.40      

 

Data dodania: 2023-10-04 23:20:16
Data edycji: 2024-01-19 10:56:17
Ilość wyświetleń: 371

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej