Konkurs plastyczny: Co lubię? Sport lubię! - Szkoła Podstawowa im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości

Konkurs plastyczny: Co lubiÄ™? Sport lubiÄ™!

Zapraszam do udziaÅ‚u w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Polski Komitet Olimpijski pt. „Co LubiÄ™? Sport lubiÄ™!"

Kto może wziąć udziaÅ‚?

kategoria I (uczniowie klas I-III) âž¡ stwórz kartkÄ™ z życzeniami dla olimpijczyków;

kategoria II (uczniowie kl. IV-VI) oraz kategoria III (uczniowie klas VII-VIII) âž¡ stwórz pracÄ™ plastycznÄ… pt. „Co czujÄ™, gdy uprawiam sport” i doÅ‚Ä…cz do niej krótki tekst (3-5 zdaÅ„ opisu /ok. 700 znaków ze spacjami).

Jaki format i technika?

Format do każdej kategorii - A4 jedna strona, technika : rysunek tuszem, pastele suche, pastele olejne, akwarela, tempera, wyklejanki, kolaż oraz tekst.

Zgodnie z regulaminem - w pracach nie można wykorzystywać prawnie chronionych symboli i znaków takich jak np. symbol olimpijski, flaga olimpijska.

Należy pamiÄ™tać, że jeden uczeÅ„ może wykonać jednÄ… pracÄ™ konkursowÄ….
    Do pracy należy doÅ‚Ä…czyć formularz zgÅ‚oszeniowy dziecka (dostÄ™pny na stronie szkoÅ‚y).

Prace zbiera nauczyciel wychowania fizycznego- Mateusz Olborski do dnia 17 grudnia 2021r.

Do konkursu zostanie wybranych maksymalnie po 10 prac w każdej kategorii konkursowej.

Å»yczÄ™ sportowej kreatywnoÅ›ci w twórczoÅ›ci plastycznej : )

M. Olborski

ZachÄ™cam do przeczytania:
-opisu zadań konkursowych zawartych na stronie szkoły w załączniku;

Data dodania: 2021-12-03 17:11:10
Data edycji: 2021-12-03 17:20:23

KÄ…cik Pedagoga

„….mówiÅ‚em nie do dzieci, a z dziećmi, mówiÅ‚em nie o tym,

czym chcÄ™ aby byÅ‚y, ale czym one chcÄ… i mogÄ… być.”