Konkurs #NaszaFlaga

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.

Na każdej pracy koniecznie musi się znaleźć polska flaga państwowa lub biało-czerwony motyw (prace bez flagi nie będą oceniane).

Dowolna technika wykonania prac: np. rysunek, grafika, malarstwo, collage, haft, techniki elektroniczne. Prace nie mogą być grupowe.

Prace powinny być sfotografowane i zgłoszone do konkursu przez rodzica (opiekuna prawnego) autora pracy.

Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 12 kwietnia 2021 r., wypełniając formularz na stronie internetowej: naszaflaga.pl. https://naszaflaga.pl/grupa-wiekowa-i-viii/

*W formularzu należy podać nazwę Naszej szkoły oraz nauczyciela koordynującego konkurs– Mateusza Olborskiego

Tematy prac konkursowych

1. Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak obchodzisz Święto Konstytucji 3 Maja

2. Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyglądało uchwalenie Konstytucji 3 maja

3. Przedstaw swoją wizję artystyczną, prezentującą polską flagę państwową w kontekście twojej małej ojczyzny (miasta, regionu, województwa).

4. Przedstaw swoją wizję artystyczną ważnego wydarzenia z historii Polski (np. Chrzest Polski, Bitwa pod Grunwaldem, Odsiecz wiedeńska,     Odzyskanie Niepodległości, Bitwa Warszawska 1920).

5 .Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyrażasz swoją miłość do Ojczyzny.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie - https://naszaflaga.pl/wp-content/uploads/2021/02/Konkurs-plastyczny-2021-regulamin_19_01_2021_v_4.pdf

Uwaga! Zostało mało czasu!

Wszystkich chętnych zapraszam i bardzo proszę aby zdjęcia konkursowe wysyłać również do mnie! Mój adres mailowy molborski@sprabien.edu.pl

W razie pytań śmiało piszcie.

Mateusz Olborski

Data dodania: 2021-04-07 18:45:34