Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Kolejny sukces Naszego Ucznia!!!

Leon Kaszuba z klasy 7c reprezentował dziś naszą szkołę na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ podczas okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Olimpiada jest organizowana na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizatorem zawodów jest Katedra Prawa i Instytucji Unii Europejskiej, Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Nasz uczeń okazał się absolutnie bezkonkurencyjny osiągając świetny wynik i przechodząc do etapu finałowego! Szczególną uwagę należy jednak zwrócić na fakt, że Leon jest jedynym(sic!) uczniem ze szkoły podstawowej, wszyscy pozostali uczestnicy konkursu są uczniami 3 bądź 4 klas szkół średnich, co pokazuje niezaprzeczalnie z jak ogromnym wyzwaniem musiał się zmierzyć! Leon znalazł się tym samym wśród niedużego grona uczniów z całej Polski, którzy przeszli do ostatniego etapu konkursu! Etap Centralny Olimpiady odbędzie się w Warszawie.

Będziemy nieustannie wspierać naszego ucznia w jego pasji i zdobywaniu wiedzy.

Gratulujemy Rodzicom, którzy bardzo wspierali Leona oraz towarzyszyli mu podczas dotychczasowych etapów, ale przede wszystkim ogromne gratulacje składamy Leonowi za wielką pracę, niezwykłe zaangażowanie i wyjątkową pasję, tak już rzadką w obecnych czasach.

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2024-02-03 23:48:21