Koduj z Gigantami

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że zapisy na warsztaty Koduj z Gigantami właśnie ruszyły. Są to największe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży. Mają one na celu stworzenie nowych perspektyw do rozwoju poprzez naukę programowania, niezależnie od miejsca zamieszkania czy sytuacji finansowej.

Wraz z naszymi patronami honorowymi szczególnie Ministrem Edukacji i Nauki oraz z Patronem Honorowym Prezydentem Miasta Zgierza  serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji

W 14. edycji Koduj z Gigantami, tym razem pod hasłem Poszukiwacze Kodu, skupimy się nad rozwijaniem interdyscyplinarnych umiejętności dzieci, poprzez wzbudzanie w nich pasji odkrywania i eksploracji. Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać  m. in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, C# przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w ponad 100 polskich miastach, a także w formie online.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Zgierzu przy ul. Długiej 5, w dniach 27 stycznia oraz 11, 17, 18 lutego 2024.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Data dodania: 2024-01-08 10:36:45
Data edycji: 2024-01-08 10:37:54