OP

20 września w Oddziałach Przedszkolnych odbył się Bal Jesieni.

Przedszkolaki przywitały nadchodzącą jesień barwnymi strojami, często ozdobionymi darami jesieni. Wszyscy doskonale się bawili tańcząc znane dziecięce przeboje, biorąc udział w rozmaitych konkursach i zabawach. Dzieci integrowały się przy piosence ,,jedzie pociąg z daleka..”, rozwijały motorykę poprzez zabawy z torami przeszkód : slalom z kasztanem na łyżce, pomiędzy pachołkami; zabawa ,,jesienne kubeczki”. Doskonale zdały egzamin z wiedzy o jesieni, rozwiązując zagadki dotyczące tej pory roku. To był udany dzień!

-------------------------------------------------------------

9 lutego nasze Przedszkolaki świętowały Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia również zajęcia dydaktyczne dotyczyły tego smacznego, włoskiego przysmaku. Dzieci dowiedziały się jak krok po kroku wygląda przygotowanie pizzy a także wielu innych ciekawostek na jej temat. Zwieńczeniem tego dnia było zamówienie pysznej, ciepłej pizzy z zaprzyjaznionej pizzeri "Biesiadowo" oraz wręczenie medali "Przyjaciela pizzy".

-------------------------------------------------------------

Wyjątkowe pasowanie.

21 października odbyło się wyjątkowe pasowanie na zerówkowiczów. Było wyjątkowe, bo ze względu na bezpieczeństwo naszych podopiecznych odbyło się bez udziału rodziców. Jednak rodzice zdalnie mogli uczestniczyć w tych niesamowitych chwilach.

Nasza sala zamieniła się w plan filmowy, Pani Asia była reżyserem. Pani Ola operatorem kamery. Dzieciaki wyśmienitymi aktorami. Klaps! I kolejne sceny naszego występu były rejestrowane. Niesamowici aktorzy i całe mnóstwo świetnej zabawy. Wszyscy dali sobie znakomicie radę. Były oklaski, nagrody, dyplomy.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów i radosnych chwil.

Data dodania: 2020-07-13 13:06:07
Data edycji: 2021-10-06 07:55:08