Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nasze sukcesy

Konkursy i zawody sportowe 2020/2021

 

 - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego: Julian Supeł z klasy VII a uzyskał tytuł finalisty

 - Ogólnopolski Konkurs J. Niemieckiego "Lust auf Lesen" - Finaliści: Olivia Dalkowska VII c,

                                                                                                                              Stanisław Fortecki VII b, 

                                                                                                                              Liliana Cinkowska VII b,

                                                                                                                             Nikola Świerżewska VII b 

-Wojewódzki Konkurs "Zawody Przyszłości" -  Laureaci: Stanisław Przybycin  VIII a
                                                                                                                    Bartosz Majerski  VIII a
                                                                                                                    Kacper Damilak VIII b
                                                                                                                    Mikołaj Gajda VIII b

- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego: Antoni Rusek z klasy VIII b - przejście do etapu rejonowego

                                                                                             Julian Supeł z klasy VII a - przejście do etapu wojewódzkiego

- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki: Jakub Gruntkowski VIII b - przejście do etapu rejonowego

                                                                                                 Alan Motwani z klasy VIII a - przejście do etapu rejonowego

- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii: Leon Kaszuba IV c - przejście do etapu rejonowego

                                                                                          Krzysztof Lichawski z klasy VII a - przejście do etapu rejonowego

 - Olimpiada Historyczna: Karol Zdziechowski z klasy VIII b - uzyskanie tytułu finalisty

 

Finał Ogólnopolski programu Ministerstwa Sportu i Turystki ‘’Lekkoatletyka dla każdego’’ U15 29.11.2020 Toruń

1 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików U16 w Lekkoatletyce  29.01.2021 Aleksandrów Łódzki

1 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

Ogólnopolski Memoriał Pamięci Ireny Szewińskiej Młodzików U16 w Lekkoatletyce 31.01.2021 Toruń

1 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

 

 

Konkursy i zawody sportowe 2019/2020

 - Wojewódzki Konkurs Informatyczny Avatarek 
półfinaliści: Karol Jóźwiak z klasy VIII b , Bartosz Rutkowski z klasy VIII a
 - Wojewódzki Konkurs „ZAWODY PRZYSZŁOŚCI”
Laureaci: III miejsce: Karol Jóźwiak z klasy VIII b i Igor Krzewiński z klasy VIII b
V miejsce Jakub Wesołowski z klasy VIII b
 - W IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszy o Tematyce Patriotycznej Maja Bitner z klasy V c zajęła II miejsce (20.11.2019 r.)

- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego: Ada Kieresińska z klasy VIII a - tytuł finalistki

 

Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików U16 2020

2 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

2 mce Patryk Banasiak w skoku w dal

 

Ogólnopolski Memoriał im Ireny Szewińskiej U16 2020

3 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

 

Wojewódzki Mecz Lekkoatletyczny U14 2020

2 mce Adrianny Poradeckiej w biegu na 600m

 

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych U14 2020

4 mce Adrianny Poradeckiej w biegu na 1000m

 

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików U16 2020

2 mce Patryk Banasiak w skoku w dal

2 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

3 mce Mikołaj Gajda w rzucie dyskiem 1 kg

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U16 2020 - Makroregion

2mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

2 mce Mikołaj Gajda w rzucie dyskiem 1 kg

 

Mistrzostwa Polski Młodzików U16 2020

10 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

16 mce Mikołaj Gadja w rzucie dyskiem 1 kg

 

Finał Ogólnopolski programu Ministerstwa Sportu i Turystki ‘’Lekkoatletyka dla każdego’’ U15 2020

1 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 5 kg

 

 

 

Konkursy i zawody sportowe  2018/2019

 

- Wojewódzki Konkurs Informatyczny Avatarek 
półfinaliści : Wiktor Kotynia klasa VIII a i Bartosz Rutkowski klasa VII a
- Wojewódzki Konkurs Twórczości Technicznej – „Mistrz techniki to ja”
finaliści

 - W XVIII Ogólnopolskim Konkursie „Arsenał Pamięci” tytuł Laureata uzyskali uczniowie klasy VIII a: Maja Włodarczyk i Oskar Osipowicz (grudzień 2018 r.)
 - W Powiatowym Konkursie Ortograficznym Maciej Świercz z klasy V a zajął I miejsce w poziomie klas V (marzec 2019)

 

Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego młodzików U16 2019

3 mce Michał Bąkała w biegu na 1000m 

2 mce Michała Gajewskiego w pchnięciu kulą 5kg

 

Halowy Wojewódzki Mecz Lekkoatletyczny U12-U14  2019

 1 mce Kuba Gruntkowski w pchnięciu kulą 3 kg

2 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kula 3 kg

3 mce Adrianny Poradeckiej w biegu na 600m

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych Młodzików U16- Makroregion 2019

9 mce Maks Ciącio w biegu na 2000m

10 mce Michał Bąkała w biegu na 2000m

11 mce Jurek Andrusiewicz w biegu na 2000m

 

4 boj lekkoatletyczny- powiat 2019

2 mce dziewczynek (Natalia Kotynia, Ada Poradecka, Nikola Świerżewska, Martyna Świątczak, Lena Pawlak, Małogosia Jaguś)

2 mce chłopców (Oskar Pacyna, Kuba Gruntkowski, Bartek Majerski, Bartek Szymański, Michał Pawlak, Krystian Maciejewski, Jonatan Zalega

 

4 bój lekkoatletyczny- półfinał wojewódzki  2019

2 mce dziewczynek (Natalia Kotynia, Ada Poradecka, Nikola Świerżewska, Martyna Świątczak, Lena Pawlak, Małogosia Jaguś, Martyna Grzelak)

2 mce chłopców (Kuba Gruntkowski, Bartek Majerski, Bartek Szymański, Michał Pawlak, Krystian Maciejewski, Jonatan Zalega)

 

4 bój lekkoatletyczny- Finał Wojewódzki  2019

 10 mce dziewczynek (Anastazja Pawlik, Ada Poradecka, Nikola Świerżewska, Martyna Świątczak, Lena Pawlak, Małogosia Jaguś )

8 mce chłopców (Kuba Gruntkowski, Bartek Majerski, Bartek Szymański, Michał Pawlak, Stanisław Przybycin, Jonatan Zalega)

 

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików U16  2019

 2 mce Jurek Andrusiewicz w biegu na 1000m

3 mce Michał Gajewski w pchnięciu kula 5 kg

3 mce Michał Gajewski w rzucie dyskiem 1kg

 

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U14 2019

1 mce Mikołaj Gajda w pchnięciu kulą 4 kg

2 mce Kuba Gruntkowski  w pchnięciu kulą 4 kg

3 mce Jonatan Zalega w biegu na 60 m

 

 

Konkursy i zawody sportowe  2017/2018


 - Wojewódzki Konkursu Techniczny pod hasłem „MISTRZ TECHNIKI TO JA”
II miejsce: Dawid Grudzień z klasy VI b
Sebastian Nowak z klasy VI b
 - Wojewódzki Konkurs Informatyczny AVATAREK, 
Półfinaliści : Wiktor Kotynia klasa VII a, Oskar Simkowski klasa VII a, Bartosz Majerski klasa V a.
- Dawid Grudzień VI b i Sebastian Nowak VI b, wyróżnienie Borys Waczyński V b.
 - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego  - Maja Włodarczyk klasa VIII a  - awans do eatpu rejonowego

- W XVII Ogólnopolskim Konkursie „Arsenał Pamięci” Wiktor Kotynia uzyskał tytuł Laureata (grudzień 2017)
- W Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Świerszczykowe wierszyki” Filip Zasiadczyk z klasy IV a zajął I miejsce (2018 r.)
- W ogólnopolskim konkursie poświęconym nauczaniu Jana Pawła II „Kochamy Polskę jak papież” Natalia Duczymińska z klasy VII a zajęła II miejsce. Wyniki 12.06.2018 r.

 

4 boj lekkoatletyczny 2017 rok-powiat

3 mce dziewczynek ( Natalia Kotynia, Amelia Kuper, Paula Swierżewska, Julia Pisera, Natalia Duczmińska, Julia Nettik)

2 mce chłopców (Wiktor Kotynia, Jan Kowalski, Patryk Banasiak , Jurek Andrusiewicz, Daniel Malczewski, Kuba Witkowski

4 boj lekkoatletyczny 2017-pół finał wojewódzki

2 mce chłopców (Daniel Malczewski, Jan Kowalski, Patryk Banasiak, Maks Ciącio, Wiktor Kotynia, Jurek Andrusiewicz)

4 boj lekkoatletyczny- Finał  Wojewódzki  2017

6 mce chłopców ( Jan Kowalski, Patryk Banasiak, Maks Ciącio, Wiktor Kotynia, Jurek Andrusiewicz, Daniel Malczewski)

Finał Ogólnopolski  programu Ministerstwa Sportu i Turystyki ‘’Lekkoatletyka dla Każdego’’ U13 2017

3 mce Kuby Gruntkowskiego w rzucie piłką lekarską

2 mce Julii Pisery w rzucie piłką lekarską

Halowe Mistrzostwa województwa Łódzkiego Młodzików U16 2018

2 mce Jurek Andrusiewicz w biegu na 1000m

4 boj lekkoatletyczny – powiat 2018

2 mce dziewczynek (Julia Pisera, Amelia Kuper, Julia Nettik, Małgosia Bartniak, Natalia Kotynia, Adrianna Poradecka)

3 mce chłopców (Jan Kucharczyk, Krystian Maciejewski, Bartosz Piertuszka, Kuba Witkowski, Patryk Banasiak, Kuba Wesołowski)

4 bój lekkoatletyczny- Półfinał Wojewódzki 2018

2 mce dziewczynek( Amelia Kuper, Ada Poradecka, Natalia Kotynia, Małgosia Bartniak, Julia Pisera, Maria Prachowska)

4 boj lekkoatletyczny- Fiał Wojewódzki 2018

4 mce dziewczynek ( Amelia Kuper, Ada Poradecka, Natalia Kotynia, Małgosia Bartniak, Julia Pisera, Maria Prachowska, Martyna Grzelak)

3 mce w klasyfikacji indywidualnej Amelia Kuper

Indywidualne Biegi Przełajowe- powiat U12 2018

2 mce Adrianny Poradeckiej w biegu na 1000m





 

Data dodania: 2020-06-16 09:11:06
Data edycji: 2021-04-30 12:00:57
Ilość wyświetleń: 1952

Ważne informacje

Wszystko co najważniejsze z życia Naszej szkoły.
Więcej informacji

Nasze sukcesy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sukcesami.
Więcej informacji

Kącik Pedagoga

Informacje i materiały
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

E-dziennik

Sprawdź swoje oceny oraz swój plan lekcji
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z nowinkami!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym,

czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook