IB

22 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość Ślubowania
Uczniów Klas Pierwszych.
Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, przewodniczącej Rady Rodziców, wychowawcy, a także przedstawicieli Rady Oddziałowej zaprezentowali krótki program artystyczny.
Następnie uczniowie złożyli uroczystą przysięgę na Sztandar Szkoły. Tekst ślubowania odczytała Pani Dyrektor Małgorzata Patoleta, a Pierwszoklasiści z dumą powtarzali słowa przysięgi. Po ślubowaniu nastąpiła uroczysta chwila pasowania na ucznia, po której dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.
Na koniec najmłodsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także upominek ufundowany przez Rodziców.
Gratulujemy i życzymy Wam samych sukcesów w nauce.
Powodzenia!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W naszej klasie pojawiły się Ciszaki!
W naszej klasie  pojawiły się Ciszaki z Krainy Grzecznolandii. Ciszak to stworek, który boi się hałasu. Kiedy jest za głośno ucieka do słoika, a nawet może zniknąć i powrócić do swojej krainy. Ciszak mobilizuje nas do zachowania ciszy podczas zajęć. Kto pracuje lub zachowuje się zbyt głośno, niestety musi zamknąć swojego stworka w dźwiękoszczelnym słoiku. Ciszaki uwielbiają siedzieć na stoliczkach i obserwować naszą pracę, jest im bardzo smutno kiedy muszą wrócić do dźwiękoszczelnego słoika.

W podziękowaniu za odwiedziny narysowaliśmy dla Ciszaków piękne laurki.

Data dodania: 2020-07-13 09:08:43
Data edycji: 2020-11-03 15:52:26